Nowy rok – pierwszy wpis

  • Napisane 7 stycznia 2016 o 11:05

Nowy rok 2016 nie zaczął się za kolorowo…

Ale jakoś ciągnę.

Nowości to takie, że pogodziłam się z Papi – czyli moją siostrą. Przeprosiła mnie za swoje dotychczasowe zachowanie i wszystko wróciło do normy. Mam taką nadzieję.

Ostatnio była u nas. Byliśmy nawet w kinie na „Dobry dinozaur”

7709641.3

Bardzo fajna bajka pełnometrażowa. Można się pośmiać i wzruszyć zarazem. A. była zadowolona, S. również. Sama Papi śmiała się na całe kino. Jedynie H. nie spodobał się zbytnio. Podejrzewam, że nie załapała humoru i przesłania filmu, bo to zupełnie nie w jej typie. Bajka jednak nie należy do najśmieszniejszych lecz uczy dzieciaki, by się nie poddawać. Dzieci mogą dużo z niej wynieść, jeśli będą chciały.

Aktualnie mam 2 dzieci w domu, bo przyjechała na ferie córka S. – H.  Dlatego nie ma mnie tutaj codziennie, w ogóle nie odpalam lapka, bo brakuje mi czasu na to. Zastanawiam się jak to będzie jak to nowe dziecko się urodzi. A. chodzi w końcu do przedszkola, bo ferie się skończyły.

Dziś mam kolejna wizytę u ginekologa.

We wtorek byliśmy znów na nowym mieszkaniu, bo koleś który tam mieszka pytał, czy chcemy by zostawił nam swoje panele za 50€. Zgodziliśmy się i byliśmy mu za to zapłacić, ale mogliśmy przy okazji znów zobaczyć nasze nowe kąty. Tym razem lepiej się przyjrzałam i jeszcze bardziej mi się spodobało. Gościu nie należy do najczyściejszych, ale jak odświeżymy to mieszkanie i wniesiemy swoje rzeczy to będzie naprawdę przytulnie. Nie mogę się doczekać, kiedy opuszczę w końcu to stare!

Inness

Komentarze (2) do Nowy rok – pierwszy wpis

  1. Megu pisze:

    Może obejrzę na internecie ten film z młodszą siostrą , zawsze lubimy takie typu filmu razem oglądać .

    Ja aktualnie też mam nawet dobre stosunki z siostrą -pojechała do Szkocji , i chyba wyjdzie to nawet na dobre .

    Zdrówka <3

Dodaj komentarz