Witaj z powrotem!

  • Napisane 19 lutego 2015 o 19:24

Zakupy zrobione na niedzielę. Słodycze do przedszkola zakupione, teraz zostało zrobić paczuszki. 17 sztuk, bo tyle dzieciaków w grupie A.

Co nowego? Nowego inaczej, bo to raczej powtórka z rozrywki! Znów chora! Gardło mnie boli plus zatkane zatoki. Nie mam pojęcia o co chodzi. Dopiero tak nie dawno się wykurowałam!!!!!!! I znów na nowo!!!!! Brak słów. A. też nadal kaszle i katar ma. Ja miałam pierwsza, pewnie ją zaraziłam, a teraz znów przeszło na mnie!!!! Nie wyrabiam już z tym!

Jutro muszę dzwonić w sprawie terminu u lekarza od A; bo dostałam zawiadomienie z ubezpieczalni, że dziecko moje ma urodziny i musi przejść jakieś tam badanie. W Niemczech pilnują zdrowia dzieciaków i jeśli rodzice nie chodzą z nim do dentysty lub nie ma wszystkich zrobionych szczepionek albo bilanse to dostajesz list do domu i masz na to czas, by to wykonać. Tak samo dana ubezpieczalnia daje co roku na urodziny dla dziecka mały upominek. A. w tym roku, że chodzi już do przedszkola, dostała śniadaniówkę z tytułu „Zdrowe śniadanie – najważniejszy posiłek dnia”. Dostałam również instrukcję ile dziecko powinno wypijać wody w ciągu dnia i co jest najlepsze w tym akurat okresie dziecięcym do jedzenia. Jednym słowem – full wypas, he he he.

Podobna akcja powinna być przeprowadzana również w Polsce. Nie byłoby może tyle dzieciaków zaniedbanych!

 

Inness

Dodaj komentarz