W skupieniu nad nadchodzącymi imprezami

  • Napisane 8 lutego 2015 o 15:43

No i nici z kina… Tak sądzę. Nie mam z kim zostawić A. Zawsze tak jest. Wszyscy się deklarują a potem? Ja rozumiem, że to Walentynki i że każdy ma jakieś plany, ale na czas filmu. Trudno. Zmiana planów.

Rozmyślam nad prezentem dla mojego Walentego. W tym miesiącu dość dużo się dzieje no i przy tym dużo wydatków.

  • Walentynki
  • Rosen Montag (pierwszy karnawał w życiu A.)
  • Urodziny A. – wyprawić przyjęcie plus słodkości do przedszkola

Nie mam pojęcia, jak na razie na prezent dla S. Jeszcze trochę czasu mi zostało. Jutro po zajęciach muszę zrobić obchód po sklepach.

Na bal dla A. jest zaplanowane przebranie za czarownicę. Też w tym tygodniu muszę to ogarnąć.

Urodziny… To już trochę grubsza sprawa. Prezenty plus przyjęcie i przyjęcie w przedszkolu. Ale to na samym końcu.

Na razie te Walentynki. Zrobiłabym coś romantycznego, ale na co dzień to robię więc muszę to jakoś przebić. Ha ha ha! Nie ma to jak dobry humor, po pysznym obiadku :) Czas poszukać coś w internecie, w końcu od czego on jest i wujek Google? Aaa, no tak miałam wysłać listę dla P. w związku  prezentem dla A. na urodziny. Okazał się hojny i chce jej wysłać paczkę na urodziny. Wysłał też na święta Bożego Narodzenia. Wysilił się. Szok. Ale co to dla tatusia, wysłać dwa razy w roku paczkę, jak całą resztą zajmuję się ja? Owacji na stojąco raczej ode mnie nie zbierze.

Okej, idę coś szukać i linkować. Jutro zaczynam polowania na mieście. Popijam w między czasie gorącą czekoladę, po smacznym obiedzie.

Po wszystkim jakiś film obejrzę.

 

Skupiona

Inness

 

Dodaj komentarz