Czy przeciwieństwo to dobra rzecz w związkach?

  • Napisane 6 czerwca 2013 o 11:33

Leżąc wczoraj w łóżku, zaczęłam się zastanawiać, z resztą nie pierwszy raz nad zdaniem, że PRZECIWIEŃSTWA SIĘ PRZYCIĄGAJĄ. Czy to prawda? Jeśli chodzi o związki oczywiście. Zaczynam wątpić w to zdanie. Bo niby jeśli tak jest, to na początku wiadomo ma się te różowe okulary, i te przeciwieństwa nas śmieszą. Tak było w moim przypadku. Ale z czasem zaczynają one stawać między dwoma ludźmi, zaczynają lekko mówić denerwować.

Ja mam inny pogląd na życie, niż P; różni nas baaardzo dużo, na początku było to nawet urocze, wiązało się to również z tym, że mieliśmy dużo tematów, ale z czasem? Przestaliśmy się z tego śmiać, zaczęło nas denerwować, że Ty uważasz tak, a ja tak i że w życiu się nie dogadamy. I zaczyna powoli rosnąć tak zwany mur.

Dlatego co jest lepsze? Szukać drugiej połówki z innymi zainteresowaniami, poglądami na życie, na świat? Czy szukać osoby podobnej do nas? Bo ciągle nie umiem sobie na to pytanie odpowiedzieć….

 

Inness

 

Komentarze (2) do Czy przeciwieństwo to dobra rzecz w związkach?

  1. daw123450 pisze:

    Poruszyłaś mój temat, napisze na swoim blogu co ja o tym sądze, bo zaciekawiłaś mnie tym, czy lepiej szukać kogoś podobnego czy może znaleść kogoś zupełnie innego ?

    Daw ski

Dodaj komentarz